SDS MSDS Europe logo

NOWOŚĆ, NOWOŚĆ SDS MSDS Europe oferuje możliwość kompilacji karty charakterystyki (MSDS), między innymi do regionów, Ameryki Północnej (Stany Zjednoczone i Kanada), Ameryki Południowej, Rosji, Bliskiego Wschodu, Afryki, Australii, Chin, Japonii i Korei. Oferujemy tę usługę w około 40 krajach na całym świecie, w tym we wszystkich krajach w Europie.

Karty charakterystyki dla innych regionów / części świata.

Czy potrzebujesz karty charakterystyki dla innych regionów i części świata? Taka potrzeba pojawiła się w wyniku regulacji w różnych częściach świata, jak również przez zapotrzebowanie na różne narodowe języki.

SDS MSDS Europe oferuje możliwość kompilacji karty charakterystyki / MSDS dla większości głównych regionów, zgodnie z przepisami i w danym języku.

Usługa jest oferowana w Ameryce Północnej (USA i Kanadzie), Rosji, Ameryce Południowej, Bliskim Wschodzie, Afryce, Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Japonii i Korei.

Jesteśmy również przygotowani do pomocy przy kartach charakterystyki stosowanych w Ameryce Południowej, ponieważ narody te często wymagają kart charakterystyki, które są zgodne z Amerykańskimi przepisami, ale są napisane w języku Hiszpańskim. Spowodowane jest to występowaniem języka Hiszpańskiego w Ameryce Południowej. Podobna sytuacja ma miejsce w Anglii, gdzie często jest popyt na karty charakterystyki, które są zgodne z Angielskimi przepisami, ale są napisane w języku Polskim.

Cena od 299 do 399 €  za kartę charakterystyki, w zależności od liczby kart charakterystyki i języka, na który mają zostać przetłumaczone. Jest to niezwykle tanie, gdy tematem jest bezpieczeństwo i karty charakterystyki dla innych regionów/części świata, oraz przepisy prawne.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skype: European.msds.translations